Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hledám zaměstnání

Příspěvky

Konference INSPO představí různé přístupy k zaměstnávání osob se zdravotním postižením

10. 10. 2021

Na konferenci INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami se 17. října v Kongresovém centru Praha představí také dvě velké společnosti zaměstnávající pracovníky se zdravotním postižením. Na přístupu McDonald’s je velmi zajímavé využití virtuální reality při tréninku zaměstnanců. A u ExxonMobilu zaujme projekt, který vytváří férové pracovní podmínky pro zaměstnance s jakýmkoliv znevýhodněním.

 

"Zahradníček, s.r.o.", V Benátkách 369, 44001 Louny.

6. 9. 2021

"Zahradníček, s.r.o.", V Benátkách 369, 44001 Louny-přijme

- pomocný dělník
- zahradník
- prodavačka
 

Projekt ROZHLED

26. 8. 2021

Projekt ROZHLED

Projekt ROZHLED pomáhá s osobním a kariérním rozvojem studentům ze sociálně znevýhodněného prostředí ve věku 17 až 26 let z celého Česka. Projekt trvá 4 měsíce a pro účastníky je díky našim partnerům zdarma.

Doposud jsme uspořádali 20 kol projektu, podpořili více než 900 mladých lidí a úspěšně plníme cíl projektu, tedy šanci na lepší budoucnost a naplněný život všem bez rozdílu.

Přihlášky do nového kola spuštěny! Uzávěrka je 15. září.

 

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením spouští portál pracovní tržiště

11. 5. 2021

Portál bude zajišťovat komfort pro lidi s handicapem při hledání práce a současně důrazně chránit jejich citlivá osobní data. Budoucí zaměstnavatel neuvidí na webu kompletní životopis, protože osobní data jsou šifrovaná, a teprve po souhlasu zájemce o práci jsou mu informace poskytnuty.