Jdi na obsah Jdi na menu
 


Individuální dárci

2019

 

V roce 2019 obdržela naše organizace významný materiální dar ve výši 17.457,00 Kč od společnosti

ECOFOL, s.r.o. - obaly a hygiena

se sídlem v Ústí nad Labem 400 01, K Vavřinečku 441/7

IČ: 640  49 027

zastoupené jednatelem panem Zdeňkem Dvořákem.

Obdržené obalové a hygienické prostředky byly rozděleny na  naše pracoviště v Mostě, lounech, Teplicích a Ústí nad Labem.

 

 

Moc děkujeme.

 

 

2018

 

I v letošním roce 2018 patří naše speciální poděkování firmě

KUPEN GF, s.r.o.
se sídlem Dělnická 18, Most – Velebudice, 434 01

IČO 272 88 641
zastoupená jednatelkou paní Renatou Kondrovou

jako individuálnímu dárci finančního příspěvku určenému pro slyšící i neslyšící děti neslyšících rodičů.

Finanční příspěvek byl plně využit pro přípravu přednášky na téma správné péče o dětské zoubky.

 

 

Moc děkujeme.

 

2017

 

Poděkování firmě KUPEN GF, s.r.o., Most-Velebudice   za poskytnutí finančního daru ve výši 2. 500,- Kč na uskutečnění výletu pro děti neslyšících klientů.

Zpráva o průběhu akce:

    Dne 5. 8. 2017 a 18. 8. 2017 proběhly dvě akce zaměřené na děti. Zúčastnily se jich neslyšící a slyšící děti neslyšících rodičů. Cílem těchto akcí bylo spojit dva světy, vzájemné poznání svých potřeb, kultur. Při akci na Aquadromu v Mostě se děti učily jak respektovat svůj a cizí prostor a jak se chovat ve společnosti. Těm nejmenším byla poskytnuta podpora při plavání.

V ZOOparku Chomutov bylo dětem vysvětleno, že živočichové žijí na různých místech jako např. na souši, ve vodě a ve vzduchu. S jejich zástupci se seznámili nejen vizuálně, ale i pomocí informačních cedulí. Doprovod akce informace zjednodušoval a převáděl do srozumitelnější formy.

Tyto dvě akce byly uspořádány za podpory sponzorského daru firmy KUPEN GF, s.r.o., zastoupené paní Renatou Kondrovou. Tímto bychom za děti a rodiče chtěli firmě velice poděkovat. Celou akci podpořila také KO ÚK, která k akci poskytla své zaměstnance z pracovišť TS Most a TS Louny. Pracovníci celou akci připravili, zorganizovali, zprostředkovávali kontakt s firmou, s rodiči a s dětmi, při akcích dozorovali. Jako dozor se zúčastnily tyto pracovnice: Eva Žáčková, tlumočnice znakového jazyka, Martina Pleinerová, DiS., sociální pracovnice a Tereza Hošková, DiS., sociální pracovnice

(Zprávu vyhotovila paní Eva Žáčková a Tereza Hošková,DiS)

 

Moc děkujeme.